motoger

Podłokietnik Porsche Boxster 981

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Podłokietnik Porsche Boxster 981
Podłokietnik Porsche Boxster 981

Sprzedawcy części do Porsche Boxster:

giełda części poznań
auto części
auto szrot
giełda części samochodowych
części używane opel
części uzywane samochodowe
zamienne czesci samochodowe
giełda części moto2.pl
auto czesci zamienne
auto szrot samochodowy
części szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
części używane poznań
auto części gliwice
auto kasacja części używane
auto części słomczyn
moto2
części używane amerykańskie
moto2.pl
giełda części śląsk
giełda części
auto części zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części warszawa
gielda czesci
części moto2
auto części poznań
giełda części słomczyn

Cena Podłokietnik Porsche Boxster Cena

Popularny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych z ofertami części do Porsche Boxster pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Podłokietnik. Używane części samochodowe z kategorii Wnętrze. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2025-01-18 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2025-02-05 - numer oferty 31303831. Część używana Podłokietnik do Porsche Boxster 981 jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Sprzedawca części samochodowych na magazynie ma 8 sztuk tych części samochodowych. Cena Podłokietnik Porsche Boxster 981 1.5 2014 pickup. Tanio Podłokietnik Porsche Boxster 981 1.5 2014 pickup. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 1.5 i wyprodukowano go w roku 2015. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to pickup i produkuje ten samochód marka Porsche. Ten model Boxster wyprodukowany został w wersjach 986, 986 FL, 987, 987 FL, 981.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem podłokietnik . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Porsche Boxster wersja 981. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Porsche Boxster. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Ktoś na facebooku pisał że Porsche Boxster ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Porsche Boxster bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Porsche Boxster. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po podłokietnik do Boxster. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma podłokietnik. Zamontowałem podłokietnik do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na motoger.pl więc i ja kupiłem tam podłokietnik. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Porsche Boxster. Chyba będę na motoger musiał poszukać podłokietnik. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Porsche Boxster. Wraz z mistrzem mechaniki czyli kumplem zajmiemy się naprawą podłokietnik w Porsche Boxster. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę podłokietnik do Porsche Boxster. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na motoger i kupiłem tanio podłokietnik. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Było tam mega dużo podłokietnik. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Porsche Boxster na części.  


KONTAKT

tanio Podłokietnik Porsche Boxster 981

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Podłokietnik Porsche Boxster 981
Copyright © 2025. MOTOGER.pl